''''''''''''''''''''''

KURUMSAL

ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ POLİTİKASI


EGESAN BASIM AMBALAJ VE SÜREKLİ FORMLARI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ baskılı tanıtım materyali, kağıt karton çanta, karton kutu ve gıda ambalajı üretim faaliyetlerinin gerçekleştirilmesinde müşteri ihtiyaçlarını gözetir ve memnuniyet sağlanmasını hedefler. Bu hedefin temelinde yüksek riskli ürün gruplarında ürün güvenliğini sağlamak en önemli sorumluluklarımızdan birisidir.

EGESAN BASIM AMBALAJ VE SÜREKLİ FORMLARI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ entegre yönetim sistemleri uygulanması ile tüketici güvenini ve marka itibarını korumak ve arttırmak için kararlıdır.

Kuruluşumuzun amacında; iç ve dış bağlamlarına uygun olarak rakiplerimiz ile olan rekabetimizde saygı çerçevesinde Pazar varlığımız hususunda mevcudiyetinin Min. Düzeyde sabit tutulup, Max. Düzeyde kapasitemiz ile doğru orantılı olarak artış sağlanması konusunda çalışmalar yürütmek.

Tüm bu süreçler çerçevesinde yasal otoritelere uygunluk göstererek, müşteri gereklilik ve ihtiyaçlarına uygun bir üretim ağı oluşturmak.
Gıda güvenliği ile ilgili tüm hijyen kurallarına uyulacağını ve buna istinaden tüm personelimizin ve hatta tüm çözüm ortaklarımızın dahil edildiği bir Gıda Zinciri oluşturulmayı ve sürekli iyileştirilerek ilerlemeyi kendimize hedef bilmekteyiz. Bu süreçte tüm iç ve dış taraflara uygun iletişim yollarıyla beyan etmeyi öngörmekteyiz.

Şirketimiz,
• Kaliteyi zirveye çıkarmak amacıyla makine parkurunu en ileri teknoloji ve yöntemleri kullanarak oluşturmakta ve gerekli insan kaynağını sağlamaktadır.
• Gıda Güvenliği Sisteminin etkin bir şekilde uygulanmasını, güncellenmesini ve sürekli geliştirilmesini sağlamak.
•Müşterilere, yasal otoritelere ve tedarikçilere en kısa zamanda geri bildirimde bulunmak için iletişim kanallarını ve sorumlularını belirlemiştir.
• Sürekli gelişimi sağlamak için ürün güvenliği ve kalitesi ile ilgili performans hedeflerine ulaşma sorumluluğu tüm yönetici ve çalışanlarımıza aittir.
• Çevre kirliliğini önlemek amacıyla tüm çalışanlarını bilinçlendirerek onların katkısıyla atık yönetimini etkili bir şekilde sürdürmektedir.
•İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği için yapılan risk değerlendirmeleri ile çalışanlara güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı yaratmaktadır.

EGESAN BASIM AMBALAJ VE SÜREKLİ FORMLARI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ yönetimi olarak içinde bulunduğumuz topluma saygılı; müşteri isteklerini ve yasal yükümlülüklerini yerine getiren, ürün güvenliğini gözeterek kalite ve çevre bilinciyle ülke sanayinde önder kuruluş olmayı hedeflemekteyiz. Bunun için mevcut sistemimizin etkinliğini ölçerek sürekli iyileştirmeyi taahhüt ederiz.

HEDEFLERİMİZ;
•Müşteri memnuniyetini sağlamak
•Maliyetleri iyileştirmek
•Kalitesizlik maliyetlerini düşürmek
•Kurumsal ve teknolojik yenilikler yapmak
•Dinamik ve sürekli eğitimler yapmak
•Sürekliliği sağlamak.

1985 yılından itibaren sektörde hizmet veren, Ege Ofset ve Egem Ambalaj firmalarıyla beraber üç aile şirketinden birisi olan Egesan Basım Ambalaj, 6,500m²’lik tesisinde Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde hizmet vermektedir.

İletişim

M.O.S.B. IV. Kısım Keçiliköy O.S.B. Mahallesi No: 2/1 Yunusemre/MANİSA

Tel: +90 (236) 236 01 11

Faks: +90 (236) 236 01 12